ASG RADOM - RPG GRYF RADOM

ASG RADOM - RPG GRYF RADOM

Ogłoszenie

ASG RADOM - RPG GRYF

  • Index
  •  » O wszystkim:D
  •  » Oferta dla osób przedsiębiorczych i chcących zarobić pare groszy :)

#1 2010-06-26 14:52:58

 Loza

Administrator

2512463
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 193
Punktów :   
WWW

Oferta dla osób przedsiębiorczych i chcących zarobić pare groszy :)

Witam
Mam do zaoferowania bardzo fajną formę dodatkowego zarobku jakim jest sprzedaż produktów firmy betterware. Są to bardzo przydatne na codzień produkty do domu ogrodu środki czystości a także wiele innych rzeczy. Zarobek jest mniej wiecej ok 30% od sprzedanej rzeczy. Czyli dodatkowo można zarobić bardzo fajny grosz. Za przynależność do firmy płacimy w czerwcu tylko 1 zl na 12 miesięcy płatne przy pierwszym zamówieniu. Osoby chcące się bardziej zagłębić w tą dziedzinę zarabiania kasiorki prawie nic nie robiąc zapraszam na stronę www.betterware.pl. Wszyscy którzy zechcą dołączyć do grona przedstawicieli handlowych proszeni są o kontakt ze mną oraz podczas rejestracji na stronie proszeni są o wpisanie danych sponsora czyli: MICHAŁ ŁOZIŃSKI PL-39518 naprawdę Polecam

Offline

 

#2 2010-06-26 14:57:34

 przemson80

Użytkownik

9943528
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 35
Punktów :   
WWW

Re: Oferta dla osób przedsiębiorczych i chcących zarobić pare groszy :)

A idź pan w cholerę z takim zarabianiem Rozesłałem tą czerwcową ofertę swoim znajomym i nikt nic nie zamówił, a wręcz usłyszałem opinie, że za drogo tu jest, że sporo rzeczy z tego katalogu można znaleźć w marketach o około 3/4 taniej
Zatem aby złapać jakichś człowieków na zamówienie trzeba by było obejść chyba z pół miasta


http://img221.imageshack.us/img221/8376/ubda2003.gif

Offline

 

#3 2010-06-26 15:03:53

 Loza

Administrator

2512463
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 193
Punktów :   
WWW

Re: Oferta dla osób przedsiębiorczych i chcących zarobić pare groszy :)

no to przemson dxziwie się bo ja usłyszałem bardzo odmienne zdanie ledwo zacząłem a już złożyłem zamowienie na 150 zł hehe więc dziwie się bo produkty są bardzo dobrej jakości i bardzo przydatne do codziennego życia:)

Offline

 
  • Index
  •  » O wszystkim:D
  •  » Oferta dla osób przedsiębiorczych i chcących zarobić pare groszy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plklej do luster samochód